Ochrana osobních údajů

Vážení zákazníci,

pokud jste naším zákazníkem, odběratelem novinek nebo si chcete udělat rezervaci, svěřujete nám své osobní údaje. My zodpovídáme za jejich ochranu a zabezpečení. Seznamte se, prosím, s ochranou osobních údajů, zásadami a právy, které máte v souvislosti s GDPR (Nařízení o ochraně osobních údajů).

Rezervací v rezervačním systému se stává společnost Centrum Pohody a Relaxu, s.r.o., se sídlem Jabloňová 299/8, Praha 10, IČ: 05334667, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, oddíl C, vložka 262098, provozující Solnou jeskyni Zahradní Město (dále jen „Správce“) ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zároveň v souladu Nařízením Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 ze dne 27.4.2016 zpracovatelem těchto osobních údajů:

-          jméno a příjmení

-          e-mail

-          telefonní číslo

Jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mail je nutné zpracovat za účelem možností rezervací na ozdravné procedury a za účelem případných změn v rezervacích. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 3 let.

S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu nebo dopisu na kontaktní údaje společnosti Centrum Pohody a Relaxu, s.r.o., Jabloňová 2992/8, Praha 10, PSČ 106 00 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:

  • Poskytovatel rezervačního softwaru Reservanto - Reservanto s.r.o., Mrštíkova 399/2a
    460 07 Liberec 3, IČO: 24298395
  • Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

-          vzít souhlas kdykoliv zpět,

-          požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

-          požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

-          vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

-          požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

-          v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.