Rezervace

 

Kapacita solné jeskyně je omezena, rezervujte si prosíme termín své procedury vždy předem. Hodiny v solné jeskyni rozlišujeme na hodiny rodičů s dětmi a na hodiny výhradně pro dospělé - v rezervačním systému si prosíme zaškrtněte ten typ hodiny o který máte zájem a zároveň věnujte pozornost instrukcím v jednotlivých krocích rezervace. 

Vážení zákazníci,

rezervace jsou z důvodu vládních nařízení, která přikazují uzavření solných jeskyní opět znepřístupněné. Jak to jen půjde, tak opět jeskyni otevřeme. Sledujte, prosíme, naši hlavní stránku tohoto webu, či sekci "Novinky", které jsou pravidelně aktualizovány a je v nich více informací.

Těšíme se na Vás! 

 

Rezervace prosíme on-line, senioři popř. telefonicky na čísle 725 979 570

Storno rezervace - prostřednictvím odkazu, který Vám přišel v rámci e-mailu potvrzujícího Vaši rezervaci. Storno lze učinit až 4 hod. před samotným termínem rezervace, dále prosíme formou SMS. Změnu v rezervaci proveďte vymazáním původní a učiněním nové dle Vašich aktuálních potřeb. 

Děkujeme, že své rezervace - nemůžete-li se dostavit - rušíte a dáváte tak příležitost i ostatním. 

 

Platí přísný zákaz vstupu s jakýmkoliv respiračním onemocněním a to i s drobnou virózou.

Rezervace jsou možné zatím pouze na 1 týden dopředu. 

Kapacity v otevírací době uvolňujeme postupně a dle zájmu budeme přidávat další hodiny. 

Prosíme, přečtěte si před učiněním rezervace Nová pravidla pro návštěvy solné jeskyně v záložce "Pokyny" - svou rezervací s nimi souhlasíte. 

Děkujeme, že jste s námi a moc se na Vás těšíme!

 

 

 

Otvírací doba je dle objednávek viz. aktuální kapacity v rezervačním systému - zpravidla však v sezóně (říjen - květen) takto:

PO - PÁ   10:00-19:00

SO - NE   14:00-19:00

Svátky bývá obvykle - není-li v rezervačním systému uvedeno jinak - mimo soukromé akce zavřeno.